Kotouč brusný T1 175x20x20 49C40L8V40 417850 TYROLIT
Kód produktu: 41336-3704.09 Kód výrobce: 9003174178507 Kód dodavatele: KEM Výrobce: TYROLIT
-15 %
Ušetříte
Skladem 10 ks
  • Kotouče ploché do pr.200mm pro broušení ocelí
Zobraz detailní popis
Telefonické objednávky
Rada na telefonu
Detailní popis
  • Složení: zelený karbid křemíku s pojivem keramickým
  • Použití: tvrdokov, litina, barevné kovy, slitina titanu (ocel do 67HRC, nerez, kámen, plasty)
  • Barva: zelená
  • Zrnitost: 40
Technické parametry
Rozměry
Tvar kotouče (výrobku) = T Kotouč plochý = T1
Průměr brusného kotouče = D (najdete zde i palcové tolerance = př. 180mm, 203mm, 356mm, 610mm ...) 175 mm
Šíře kotouče = T 20 mm
Průměr otvoru = H (najdete zde i palcové tolerance = př. 31,75mm; 50,8mm; 76,2mm; 203,2mm ...) 20 mm
Použití
Zrnitost = ZR (F) 36 až 46 = hrubá
Broušený materiál Tvrdokov (SK plátky), barevné kovy, litina - 49C, C
Otevřená struktura = chladící otvory NE
Dotazy z poradny
Brusný kotouč TYROLIT 175x20x20 49C40L8V110
Vážený zákazníku,
výrobek je stejný jen ho popisujeme truchu jinak:
- za písmenem "V" jsou interní informace a na webu je neuvádíme = "110" nikde se neuvádí co to znamená
- proto za písmenem "V" na webu uvádíme obvodovou rychlost = "40" = 40m/s