Kotouč brusný T1 175x20x32 96A36M8V40 419356 TYROLIT
Kód produktu: 41371-3857.09 Kód výrobce: 9003174193562 Kód dodavatele: KEM Výrobce: TYROLIT
-15 %
Ušetříte
Skladem 7 ks
  • Kotouče ploché do pr.200mm pro broušení ocelí
Zobraz detailní popis
Telefonické objednávky
Rada na telefonu
Detailní popis
  • Složení: umělý korund hnědý s pojivem keramickým
  • Použití: ocel tř.11 (ocel do 55HRC)
  • Barva: šedá
  • Zrnitost: 36
Technické parametry
Rozměry
Tvar kotouče (výrobku) = T Kotouč plochý = T1
Průměr brusného kotouče = D (najdete zde i palcové tolerance = př. 180mm, 203mm, 356mm, 610mm ...) 175 mm
Šíře kotouče = T 20 mm
Průměr otvoru = H (najdete zde i palcové tolerance = př. 31,75mm; 50,8mm; 76,2mm; 203,2mm ...) 32 mm
Použití
Zrnitost = ZR (F) 36 až 46 = hrubá
Broušený materiál Ocel do 55 HRC (jekl, kulatina, nástroje ...) - 96A, 10A, 50A, A, M112A, M202A, 97PA, 5TRNA, SD15A
Otevřená struktura = chladící otvory NE
Dotazy z poradny
náhradní kotouče do dvoukotoučové brusky
Dobrý den přeji, velmi si vážím Vašich rozsáhlých návodů na internetu, prostudoval jsem je co nejvíce. Přesto bych se raději chtěl ujistit o správném výběru. Získal jsem starou dvoukotoučovou brusku: -1380 ot/min - průměr osy je 32mm, ale jedna má i lehce víc!!! (bude to vadit?) - pro levý kotouč je osa široká lehce přes 13mm (původní kotouč je jednostranně vybraný, periferně má šířku 23mm), pro pravý 18mm - velikost příruby 60mm (pochopil-li jsem dobře, tak max. velikost kotouče 175mm) Užití: - uzší kotouč plánuji na ostření nožů, nůžek, bruslí, šroubováků, vrtáků.... můj výběr: 150x14x32 99BA60L8V40, nebo 150x15x32 89A60L5AV40 - širší kotouč plánuji na broušení motyk, plechů, stavební oceli, třeba i hliníku... můj výběr: 175x20x32 96A36M8V40 Chcei si jen prosím ověřit, zda jsem vybral správně, zda má díra lehce vůli, a event. jaký je rozdíl mezi kotoučem 99BA a 89A. Děkuji mnohokrát
Vážený zákazníku,
zkusím vše vysvětlit, v případě potřeby mě zavolejte:
- osa 32mm může být o trochu větší, je zde tolerance
- nepíšete jak jsou velké kryty na kotouč, to určuje velikost kotouče dle výrobce
- pokud tam byl kotouč s vybráním tak bych se přikláněl k tomuto
https://www.prodejbrusiva.cz/kotouc-t6-175x32x32-425x12-99ba80l9v40-427830-tyrolit?q=57451-17
- výkres ale ve skutečnosti bude vypadat trochu jinak, dno kotouč E = 12mm a proto se domnívám že by to mohl být kotouč pro Vás, je to zrno 80 = jemný na vrtáky, nože ....
- náhled
- druhý kotouč je dle mého dobře vybraný = 175x20x32 96A36M8V40
https://www.prodejbrusiva.cz/kotouc-t1-175x20x32-96a36m8v40-419356-tyrolit?q=175x20x32%2096A36M8V40
- rozdíl mezi 99BA a 89A je ten že 99BA se dělá v ČR a 89A se dělá v Rakousku, oboje bílý korund
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu
Dobrý den, potřebuji brousit nerezový plech na kotoučové brusce .Prosím o doporučení brusného kotouče - průměr 175 mm x díra 32 mm
Dobrý den, potřebuji brousit nerezový plech na kotoučové brusce .Prosím o doporučení brusného kotouče - průměr 175 mm x díra 32 mm Kotouč T1 175x20x32 96A36M8V40 419356 TYROLIT 41371-3857.09
Vážený zákazníku,
- na nerez kvalita kotouče 98A nebo 88A = barva růžová
- bohužel v rozměru 175x20x32 se dělá jen střední zrnitost 60 níže odkaz
- pokud by jste chtěl hrubší tak bych doporučil kvalitu 98RA ale zde se dělá jen kotouč s 20mm velkým otvorem