Brusná pasta CW zr.80 0,50 kg vodou rozpustná brousící

Kód produktu: 50120-0509.00 Kód dodavatele: PAS Výrobce: OCEL do 55HRC - 99BA, 99A, 89A
240,67 Kč
( 198,90 Kč bez DPH )
-10 %
Ušetříte
26,74 Kč
Běžná cena:
267,41 Kč
( 221,00 Kč bez DPH )
+- 14 dnů
ks
 • Brusné a leštící pasty CW pro broušení a leštění ocelí
Zobraz detailní popis
 • Rádi poradíme

  Nejste si jistí zda jste vybrali správné brusivo? Neváhejte a zavolejte nám, rádi Vám poradíme na tel. 604 133 903 nebo na 605 323 792. Nebo koukněte do naší poradny na již zodpovězené dotazy.

 • Telefonické objednávky

  Pro telefonickou objednávku nás můžete kontaktovat na tel. 464 649 325. Co si připravit k rychlému a bezproblémovému objednání zboží? Kód objednávaného zboží, dododací a fakturační údaje.

Detailní popis

Jakost

 • Složení: karbid křemíku a mazivo
 • Použití: brusné a leštící pasty CW, pro broušení a leštění kovů, rozpustné VODOU
 • Barva: šedá

Použití

 • Pasty řady CW jsou určeny k ručnímu zabrušování či lapování materiálů z různých druhů oceli, šedé litiny i barevných kovů (mosaz ....). Zrnitost pasty se volí dle charakteru výchozího materiálu a požadavku na konečnou drsnost výsledného povrchu. K zabrušování či lapování se používají pasty v konzistenci dodávané výrobcem, v případě sedimentace brusiva (u hrubších past) je zapotřebí pastu promíchat, případně naředit  vodou na požadovanou konzistenci. Pro vlastní zabrušování a lapování se používá pouze nepatrné množství pasty, které má vytvořit mezi dosedacími plochami tenkou souvislou vrstvu. Nadbytečné množství pasty se v průběhu zabrušování vytlačí mimo dosedací plochy. Opracované i potřísněné kovové plochy se očistí vodou, případně vodou s přídavkem běžného saponátu.

Dotazy z poradny

Aplikace brusné pasty CW80

18.05.2021
Dobrý den, Zakoupil jsem tuto pastu na broušení vřetenové sekačky. Pasta mi ale přišla dost tuhá a nedala se štětcem nanášet. Trochu jsem naředil vodou, potom to šlo. Jaký je správný postup aplikace? Jak silná vrstva se má nanést? Děkuji

Vážený zákazníku,

tuk který je v pastě může být nyní ztuhlý i venkovní teplotou, mělo by stačit kelímek zamíchat aby tuk začal pracovat a povolil. Pokud by ani to nestačilo, tak trochu naředit vodou což jste udělal. Následně špachtličkou nanést na broušený materiál.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

brusná pasta cw 80 - vretenova kosacka, brusenie nozov

11.08.2020
Dobry den, chcem sa Vas poziadat o radu, potrebujem prebrusit noze na vretenovej sekacke, docital som sa ze vhodna je brusná pasta cw 80, alebo 100...ktrou by ste mi doporucil ?, resp. je to na to vhodne ano ? dakujem

Vážený zákazníku,

ano tuto pastu doporučím, více se bere 80. Liší se to trochu poškozením a pečlivostí zákazníka. Pokud to budete dělat častěji (nebude tak otupený nůž), tak můžete použít zrno 100 a docílíte i lepšího naostření.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu