Brusná pasta CT zr.80 0,50 kg olejem rozpustná brousící

Kód produktu: 50110-0509.00 Kód dodavatele: PAS Výrobce: OCEL do 55HRC - 99BA, 99A, 89A
200,56 Kč
( 165,75 Kč bez DPH )
-10 %
Ušetříte
22,28 Kč
Běžná cena:
222,85 Kč
( 184,17 Kč bez DPH )
+- 14 dnů
ks
 • Brusné a leštící pasty CT pro broušení a leštění ocelí
Zobraz detailní popis
 • Rádi poradíme

  Nejste si jistí zda jste vybrali správné brusivo? Neváhejte a zavolejte nám, rádi Vám poradíme na tel. 604 133 903 nebo na 605 323 792. Nebo koukněte do naší poradny na již zodpovězené dotazy.

 • Telefonické objednávky

  Pro telefonickou objednávku nás můžete kontaktovat na tel. 464 649 325. Co si připravit k rychlému a bezproblémovému objednání zboží? Kód objednávaného zboží, dododací a fakturační údaje.

 • Zeptejte se odborníka

Detailní popis

Jakost

 • Složení: karbid křemíku a mazivo
 • Použití: brusné a leštící pasty CT, pro broušení a leštění kovů, rozpustné OLEJEM
 • Barva: šedá

Použití

 • Pasty řady CT jsou určeny k ručnímu zabrušování či lapování materiálů z různých druhů oceli, šedé litiny i barevných kovů (mosaz ....). Zrnitost pasty se volí dle charakteru výchozího materiálu a požadavku na konečnou drsnost výsledného povrchu. K zabrušování či lapování se používají pasty v konzistenci dodávané výrobcem, v případě sedimentace brusiva (u hrubších past) je zapotřebí pastu promíchat, případně naředit olejem (petrolej, motorový olej, řezný olej, nafta) na požadovanou konzistenci. Pro vlastní zabrušování a lapování se používá pouze nepatrné množství pasty, které má vytvořit mezi dosedacími plochami tenkou souvislou vrstvu. Nadbytečné množství pasty se v průběhu zabrušování vytlačí mimo dosedací plochy. Opracované i potřísněné kovové plochy se očistí organickými rozpouštědly (benzín, odmaťovadlo).

Dotazy z poradny

Dodáváte brusné polotuhé pasty i na Slovensko?

25.07.2017
Dobrý deň prajem. Obraciam sa na Vás s prosbou o informáciu týkajúcej sa brúsnej pasty 80. Potrebovali by sme zistiť či máte zastúpenie aj na Slovensku, a v akých najmenších množstvách dodávate.

Vážený zákazníku,

Dobrý den, bohužel a Slovensku zastoupení nemáme, polotuhé pasty dodáváme v 0,5kg balení a můžete si vybrat zda olejem ředitelnou nebo vodou ředitelnou tuto pastu budete mít. Zboží do 50kg zasíláme na Slovensko GEIS dopravou, platba dobírkou, cena dopravy +- 11 Eur. Níže Vám zasílám odkaz na pastu.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Zeptejte se odborníka