X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

První nákup
Přihlašovací údaje vám budou automaticky vytvořeny a zaslány s 1. dokončenou objednávkou na vámi zadaný e-mail.

Opakovaný nákup
V případě opakovaných nákupů je nutné se přihlásit, aby se vám zobrazily slevy za opakovaný odběr.

Úvod Poradna Zajímá Vás (často kladené otázky) Poradna - Leštění Potřeboval bych kotouč leštící KALIKO 250 mm, ale jen 10 mm silný

Potřeboval bych kotouč leštící KALIKO 250 mm, ale jen 10 mm silný

Dotaz

„Zdravím. Potřeboval bych kotouč leštící KALIKO pr. 250 mm, ale jen 10 mm silný v nabídce jsem ho nenašel, jestli není, tak platí objednávka na š.25mm.“

Zákazník prodejbrusiva.cz,
dotaz

Odpověď

Požadavek na š.1 cm jsme neměli ale je možné jej vyrobit do 3 týdnů (spíše děláme dvojnásobné šíře 50mm). Osobně se domnívám, že by se kotouč hodně vlnil jakmile by jste začal leštit (nemohl by jste na něj zatlačit). V případě že jej máte a potřebujete se dostávat do nějaké drážky, bude nutné ho hodně prošít a proto i při případné objednávce uvézt jak daleko švy chcete od sebe. Za husté šití je cenová přirážka ale né moc velká. V případě požadavku mě kdykoliv kontaktujte na e-mail, tento kotouč by byl zakázkový a ten na internetu nenajdete.

Vytisknout stránku

Aktuality

2/ 5 2017

Sleva 40% na bruné netkané textilie archy a role

Nabízíme spaciální akci se slevou 40% na brusné netkané textilie, známé také jako Scotch-Brite nebo brusné rouno, představují účinné nástroje pro broušení a úpravy povrchu nejrůznějších druhů materiálů. Jsou k dispozici jako archy a  role. Vyberte si brusné netkané textilie přesně pro své potřeby, ať už na odstranění koroze nebo otřepů, broušení svarů, sjednocení povrchu, nebo dokončovací operace.

Více »
19/12 2016

Vánoční sleva 15% na veškeré brusivo

Nabízíme slevu 15% do konce roku na veškeré brusivo. Vybavte vaši dílnu novým brusivem a udělejte si radost pod stromečkem.

Více »
10/10 2016

Akční slevy na brusné pilníky a kameny TYROLIT

Nabízíme Vám akční slevu 20% na brusné pilníky a kameny TYROLIT určené pro broušení, jemné lapování a honování všech ocelí. Dvouzrnné kameny jsou nejprodávanějším zboží pro broušení nožů a nůžek.

Více »

Archiv aktualit

© 2017, Techcentrum – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | E-shop vytvořen na Profesionální CMS | eod.cz | XHTML 1.0