X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

První nákup
Přihlašovací údaje vám budou automaticky vytvořeny a zaslány s 1. dokončenou objednávkou na vámi zadaný e-mail.

Opakovaný nákup
V případě opakovaných nákupů je nutné se přihlásit, aby se vám zobrazily slevy za opakovaný odběr.

Úvod Poradna Mohlo by vás zajímat (naše doporučení) Řezací a brusné flex kotouče

Řezací a brusné flex kotouče

Řezací flex kotouče

Řezací flex kotouče se vyrábějí převážně v rovném provedení. Jedná se o tenké kotouče na rozřezavání (dělení materiálů). Šíře je 0,75mm až 4mm a volí se dle síly materiálu. Dále se dělí dle druhu řezaného materiálu (ocel, nerez, hliník, 2v1, litina, kámen). Jelikož  je kotoučů hodně druhů, doporučujeme hledat požadovaný kotouč dle rozměru ve vyhledávacím okénku.

Brousící flex kotouče

Brousící flex kotouče se vyrábějí převážně ve vypouklém provedení. Jedná se o širší kotouče na broušení materiálu. Šíře je 3,2mm až 10mm a volí se dle potřeby jak rychle a hodně chceme brousit. Dále se dělí dle druhu broušeného materiálu (ocel, nerez, hliník, 2v1, litina, kámen). Jelikož je kotoučů hodně druhů, doporučujeme hledat požadovaný kotouč dle rozměru ve vyhledávacím okénku.

Kvalita kotoučů CARBORUNDUM

Firma Carborundum Electrite rozlišuje kvalitu flex kotoučů do dvou tříd dle označení SILVER = střední kvalita a GOLD = vyšší kvalita. V každé kvalitě se vyrábějí jak řezací flex kotouče, tak  brusné flex kotouče. Zároveň si v obou kvalitách můžete vybrat kotouče na ocel, nerez, kámen a litina.

Kvalita kotoučů TYROLIT

Firma TYROLIT rozlišuje kvalitu flex kotoučů do tří tříd dle označení BASIC = hobby kvalita, STANDARD = střední kvalita a PREMIUM = nejvyšší kvalita. V každé kvalitě se vyrábějí jak řezací flex kotouče, tak  brusné flex kotouče. Zároveň si ve všech třech kvalitách můžete vybrat kotouče na ocel, nerez, hliník, kámen a litina.

Napište nám!

Poradna - flex kotouče

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vytisknout stránku

Aktuality

2/ 5 2017

Sleva 40% na bruné netkané textilie archy a role

Nabízíme spaciální akci se slevou 40% na brusné netkané textilie, známé také jako Scotch-Brite nebo brusné rouno, představují účinné nástroje pro broušení a úpravy povrchu nejrůznějších druhů materiálů. Jsou k dispozici jako archy a  role. Vyberte si brusné netkané textilie přesně pro své potřeby, ať už na odstranění koroze nebo otřepů, broušení svarů, sjednocení povrchu, nebo dokončovací operace.

Více »
19/12 2016

Vánoční sleva 15% na veškeré brusivo

Nabízíme slevu 15% do konce roku na veškeré brusivo. Vybavte vaši dílnu novým brusivem a udělejte si radost pod stromečkem.

Více »
10/10 2016

Akční slevy na brusné pilníky a kameny TYROLIT

Nabízíme Vám akční slevu 20% na brusné pilníky a kameny TYROLIT určené pro broušení, jemné lapování a honování všech ocelí. Dvouzrnné kameny jsou nejprodávanějším zboží pro broušení nožů a nůžek.

Více »

Archiv aktualit

© 2017, Techcentrum – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | E-shop vytvořen na Profesionální CMS | eod.cz | XHTML 1.0