X
Produkt byl přidán do objednávky.

Váš košík je prázdný

[x]

Přihlásit se

První nákup
Přihlašovací údaje vám budou automaticky vytvořeny a zaslány s 1. dokončenou objednávkou na vámi zadaný e-mail.

Opakovaný nákup
V případě opakovaných nákupů je nutné se přihlásit, aby se vám zobrazily slevy za opakovaný odběr.

Úvod Poradna Zajímá Vás (často kladené otázky) Poradna - Broušení Dají se vaše kotouče předělat na 10 mm díru a jsou vhodné k nabroušení pil?

Dají se vaše kotouče předělat na 10 mm díru a jsou vhodné k nabroušení pil?

Dotaz

„Dobrý den. Kotouč zkosený 150x10x20 profil c 99BA100L8V,Kotouč T1 125x10x20 99BA100K9V40 dají se tyto kotouče předělat na 10mm díru a jsou vhodné k  nabroušení pil?“

Zákazník prodejbrusiva.cz,
dotaz

Odpověď

Dobrý den, kotouče jsou schodné a můžete je použít na broušení pil ale redukci otvoru z  20 na 10mm běžně nedodáváme a proto by jste si ji musel udělat sám nebo bych ji musel zakázkově pro Vás udělat ze silonu. Zkosení na kotouči (profil C) se musí taktéž udělat dodatečně orovnávačem. Mohu tyto úpravy nechat udělat ve výrobě v Tyrolitu ale při jednom ks se cena úprav může pohybovat okolo 500,- Kč bez DPH + cena kotouče, což se nevyplatí.

Vytisknout stránku

Aktuality

2/ 5 2017

Sleva 40% na bruné netkané textilie archy a role

Nabízíme spaciální akci se slevou 40% na brusné netkané textilie, známé také jako Scotch-Brite nebo brusné rouno, představují účinné nástroje pro broušení a úpravy povrchu nejrůznějších druhů materiálů. Jsou k dispozici jako archy a  role. Vyberte si brusné netkané textilie přesně pro své potřeby, ať už na odstranění koroze nebo otřepů, broušení svarů, sjednocení povrchu, nebo dokončovací operace.

Více »
19/12 2016

Vánoční sleva 15% na veškeré brusivo

Nabízíme slevu 15% do konce roku na veškeré brusivo. Vybavte vaši dílnu novým brusivem a udělejte si radost pod stromečkem.

Více »
10/10 2016

Akční slevy na brusné pilníky a kameny TYROLIT

Nabízíme Vám akční slevu 20% na brusné pilníky a kameny TYROLIT určené pro broušení, jemné lapování a honování všech ocelí. Dvouzrnné kameny jsou nejprodávanějším zboží pro broušení nožů a nůžek.

Více »

Archiv aktualit

© 2017, Techcentrum – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | E-shop vytvořen na Profesionální CMS | eod.cz | XHTML 1.0